ANDREAS ERIKSSON (FÖDD 1975). Komposition, etsning.

4324508. ANDREAS ERIKSSON (FÖDD 1975). Komposition, etsning.

Signerad Andreas Eriksson, numrerad 3/7, daterad 2005, ca 12 x 9 cm, inklusive ram ca 58 x 44 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 226