DELAR TILL BORD, industri, 1900-tal.

432449. DELAR TILL BORD, industri, 1900-tal.

Bordsskivans längd 190, bredd 60 cm.
Stora hjulaxeln, längd 60 cm.
De mindre hjulens höjd ca 32 cm.

Slitage, rost, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stora hjulaxeln, längd 60 cm.

Slitage, rost, slagmärken.

Antal besök: 918