12 st skedar, längd
12 gafflar, längd 18 cm
12 knivar, längd 19 cm, rostfritt blad
12 skedar, längd 16 cm
12 gafflar, längd 15 cm
12 knivar, längd 17 cm, rostfritt blad
12 teskedar, längd 12 cm.
8 smörknivar, längd 16,5 cm, rostfritt blad
Såsslev samt uppläggningsspade
3 st uppläggningsbestick.
Bruksslitage samt smärre bucklor.
12 st skedar, längd
12 gafflar, längd 18 cm
12 skedar, längd 16 cm
12 gafflar, längd 15 cm
12 teskedar, längd 12 cm.
3 st uppläggningsbestick.