KNAPPAR, helig skrift, PLAKETT, kompass.

4324108. KNAPPAR, helig skrift, PLAKETT, kompass.

Bl.a. silver. Plakettens storlek ca 8,5x10 cm.
Helig skrift ca 13x17,5 cm.

Slitage bucklor, gravyr. Smycken med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Helig skrift ca 13x17,5 cm.

Antal besök: 205