SPÅNKISTA, med handtag, 1900-tal.

4323938. SPÅNKISTA, med handtag, 1900-tal.

Höjd 47 cm.
Bredd 65 cm.
Djup 44 cm.

Slitage.
Fläckar, märken, smuts.
Skador i spån förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 47 cm.
Bredd 65 cm.
Djup 44 cm.

Slitage.
Fläckar, märken, smuts.
Skador i spån förekommer.

Antal besök: 221