UTEMÖBLER, 3 delar, 1900-tal.

UTEMÖBLER, 3 delar, 1900-tal.
4323774. UTEMÖBLER, 3 delar, 1900-tal.

2 stolar och ett pelarbord
Diameter 52 cm, höjd 72 cm
Sitthöjd 41 cm, rygghöjd 86 cm.

Bruksslitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 stolar och ett pelarbord
Diameter 52 cm, höjd 72 cm

Bruksslitage, färgbortfall.

Antal besök: 521