BEVERLOO CORNEILLE. Kompositioner, 2 stycken, etsningar, oramade blad.

4323685. BEVERLOO CORNEILLE. Kompositioner, 2 stycken, etsningar, oramade blad.

B.A.T (bon à tirer), signerade samt daterade 98, motivmått ca 31 x 22, 2 7x 20 cm, bladmått ca 47x36 cm.

Beverloo Corneille (1922–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 203