BORDSLAMPOR, 1 par, mässing, Karlskrona Lampfabrik, 1900-talets andra hälft.

432366. BORDSLAMPOR, 1 par, mässing, Karlskrona Lampfabrik, 1900-talets andra hälft.

Höjd, inklusive kupa, 32,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 017