STAFF LEUCHTEN. EFTER. Golvlampa.

4323606. STAFF LEUCHTEN. EFTER. Golvlampa.

Tysk lampa i förkromat och lackerat stål, omkring 1960.
Efter modeller från Staff Leuchten, det tyska belysningsmärket grundat på 1950-talet av Alfred Staff, känt för sin minimalistiska, funktionella och högkvalitativa design.
162 cm lång.

I gott skick. Fungerar korrekt vid tidpunkten för katalogiseringen. Ingen annan garanti erbjuds.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

162 cm lång.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 355