OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på papp.

4323232. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på papp.

Komposition med troll.
Monogram signerad EA.
49x34 bildmått, rammått, 52x37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition med troll.
Monogram signerad EA.

Bruksslitage.

Antal besök: 169