Dyrlund. Teakhylla.

Dyrlund. Teakhylla.
4323200. Dyrlund. Teakhylla.

Massivt teakträ, fanerade hyllor och skänk
ca H 215 x B 133 x D 53 cm
Ursprungligen en del av ett hyllsystem. Skänken placeras löst på basen.

tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4323200. Dyrlund. Teakhylla.

ca H 215 x B 133 x D 53 cm

tecken på slitage.

Antal besök: 229