VAS och SKÅL, Boda och Orrefors.

432296. VAS och SKÅL, Boda och Orrefors.

Skål, "Colora", Sven Palmqvist, Orrefors. Vas, Boda, signerad.
Höjd ca. 13-15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 13-15 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 574