KAMERA, Polyscop, 1910/20-tal.

4322960. KAMERA, Polyscop, 1910/20-tal.

Medföljande tillbehör.
Kamerans mått 11 x 15 cm. Höjd 6 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Medföljande tillbehör.

Antal besök: 251