VÄGGBONAD, vävd, monogramsignerad BA.

4322861. VÄGGBONAD, vävd, monogramsignerad BA.

Mått från rundstav till träkulor 95 cm, bredd 90 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 242