4322700. DAMSKOR, 4 par, bl.a. Subret, Italien.
Subret, Italien skinn/läder - storlek 37.
Subret, Italien, läder - storlek 37.
Fiordiluna, Italien, skinn - storlek 36.
Penelope, Spanien, skinn - storlek 36.
Åldersrelaterat bruksslitage. Repor och märken. Skor med ställvis hårdare slitage.