SKÄNK, furu, nyrenässans, 18/1900-tal.

432267. SKÄNK, furu, nyrenässans, 18/1900-tal.

Längd 93cm
Bredd 46cm
Höjd 122cm.

Åldersrelaterat brukslitage.
2 st nycklar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 93cm
Bredd 46cm
Höjd 122cm.

Åldersrelaterat brukslitage.
2 st nycklar.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 586