OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

4322657. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

Motiv med kvinna.
90x62 cm,
105x80 cm.

mindre ytsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv med kvinna.
90x62 cm,
105x80 cm.

mindre ytsslitage.

Antal besök: 183