OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

4322644. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

Stilleben, monogram signerad a.v.
92x60 cm,
106x74 cm.

Repor på duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

92x60 cm,
106x74 cm.

Repor på duk.

Antal besök: 237