MÄRKLIN elektrolok V 3120 svagström 4 volt skala 0.

432251. MÄRKLIN elektrolok V 3120 svagström 4 volt skala 0.

svagström 4 volt likström skala 0.

Slitage och skador. Saknade delar. Motorn fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 238