KLAFFBORD, barnmodell, barockstil, 1900-tal.

4322507. KLAFFBORD, barnmodell, barockstil, 1900-tal.

Höjd ca 46 cm.
Längd ca 45 cm.
Bredd ca 30 cm.
Längd utfällda klaffar ca 65 cm.

Bruksslitage. Klaffar hänger något vid uppfällda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 46 cm.
Längd ca 45 cm.
Bredd ca 30 cm.

Antal besök: 165