MÄRKLIN, 6 delar, modelljärnväg.

4322481. MÄRKLIN, 6 delar, modelljärnväg.

Bl.a. lyftkran 7051 samt nr 7186.
Lådornas mått ca 40x40x6 cm samt 16x33x8 cm.

Slitage, skador, delar kan saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 317