CYKEL, Cresent, 1940/50-tal.

432248. CYKEL, Cresent, 1940/50-tal.

28"
Märkt N171538.

Ej genomgången.
Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

28"
Märkt N171538.

Ej genomgången.
Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 7 418