ALUMINIA, bricka, fajans, Danmark.

4322408. ALUMINIA, bricka, fajans, Danmark.

Mått 42x21 cm.

Bruksslitage, något litet nagg undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 42x21 cm.

Antal besök: 197