RALPH RILTON. "Himmelriket är nära", olja på pannå, signerad.

432217. RALPH RILTON. "Himmelriket är nära", olja på pannå, signerad.

Dagmått 86,5 x 114,5 cm.
Falsmått 88 x 115 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 86,5 x 114,5 cm.
Falsmått 88 x 115 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 105