CARL MALMSTEN. SÄNGRAM Bodafors.

4322112. CARL MALMSTEN. SÄNGRAM Bodafors.

Sängstomme, 4 delar, längd ca 200, bredd ca 97,5 cm.(90 säng).

kraftigt slitage ,märke, repor, gnag från hund, metallbeslag löst.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 325