HÄNGE / SIGILLSTÄMPEL, 18k guld med sten, 1800-tal.

432198. HÄNGE / SIGILLSTÄMPEL, 18k guld med sten, 1800-tal.

Sten med dekor av monogram "KS"
Höjd ca 2,5 cm.
Vikt ca 4,2 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 2,5 cm.
Vikt ca 4,2 gram.

Slitage.

Antal besök: 1 242