SMINKBORD. Valnöt. 1800-talets andra hälft.

4321784. SMINKBORD. Valnöt. 1800-talets andra hälft.

158x91x44 cm.

Repor, märken, listbitar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

158x91x44 cm.

Antal besök: 840