STIG WIRDE. Olja på duk, signerad.

4321770. STIG WIRDE. Olja på duk, signerad.

Ram ca 42 x 33 cm.

Bruksskick.

Stig Wirde (1914–1962)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram ca 42 x 33 cm.

Bruksskick.

Stig Wirde (1914–1962)

Antal besök: 112