ARMBANDSUR TRAVITA MED X-LÄNK, 18k guld, total vikt ca 18.2 gr.

432166. ARMBANDSUR TRAVITA MED X-LÄNK, 18k guld, total vikt ca 18.2 gr.

Längd med uret ca 18 cm. Urets diameter ca 15 mm. Defekt.

Bruksslitage. Repor. Defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor. Defekt.

Antal besök: 715