TAVLETT, allmoge, 1800-tal.

TAVLETT, allmoge, 1800-tal.
432122. TAVLETT, allmoge, 1800-tal.

Ljusblå målning.
Längd 49 cm, höjd 33 cm, djup 18 cm.

Slitage. Renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusblå målning.

Slitage. Renoverad.

Antal besök: 796