KÅSA & SKED. Tenn, samearbete.

4321158. KÅSA & SKED. Tenn, samearbete.

Kåsa och sked i tenn med graverad dekor. Kåsan märkt undertill.
Mått kåsa: bredd 20 cm, djup 11,5 cm, höjd ca 5 cm.
Mått sked: längd ca 5,5 cm.

Bruksslitage. repor/märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått sked: längd ca 5,5 cm.

Bruksslitage. repor/märken.

Antal besök: 154