Kåsa och sked i tenn med graverad dekor. Kåsan märkt undertill.
Mått kåsa: bredd 20 cm, djup 11,5 cm, höjd ca 5 cm.
Mått sked: längd ca 5,5 cm.
Bruksslitage. repor/märken.
Mått sked: längd ca 5,5 cm.
Bruksslitage. repor/märken.