PARTI KOPPAR, 15 st, 18/1900-tal.

4321141. PARTI KOPPAR, 15 st, 18/1900-tal.

Kaffepannor och kärl mm...
en flyttlåda.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffepannor och kärl mm...
en flyttlåda.

Åldersslitage.

Antal besök: 197