BOCKBORD, 1800/1900-tal.

BOCKBORD, 1800/1900-tal.
4320975. BOCKBORD, 1800/1900-tal.

Höjd 75 cm
Bredd ca 67 cm
Längd 241 cm.

Slitage, maskstunget, renoverat, kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75 cm
Bredd ca 67 cm
Längd 241 cm.

Antal besök: 739