BÄGARE, silver, Carl Ryberg (1740-1771), Linköping.

4320960. BÄGARE, silver, Carl Ryberg (1740-1771), Linköping.

Vikt ca 75 gram. Höjd ca 9,5 cm.

Repor, gravyr, bucklor, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 292