PELLE LINDE. Landskap med fjäll. Olja på duk. Signerad och daterad -67.

432091. PELLE LINDE. Landskap med fjäll. Olja på duk. Signerad och daterad -67.

41 x 71 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 71 cm.

Antal besök: 6 727