CHARLES ROKA. Olja på duk.

CHARLES ROKA. Olja på duk.
4320843. CHARLES ROKA. Olja på duk.

Motiv med pojke och flicka i det gröna.
80x66 cm,
86x81 cm.

Mindre ytsslitage.

Charles Roka (1912–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

80x66 cm,
86x81 cm.

Mindre ytsslitage.

Charles Roka (1912–1999)

Antal besök: 232