GOTTHARD WIDING. Olja på duk.

GOTTHARD WIDING. Olja på duk.
4320841. GOTTHARD WIDING. Olja på duk.

Landskap med hus, signerad,
37x45 cm,
43x51 cm.

Mindre ytsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap med hus, signerad,
37x45 cm,
43x51 cm.

Mindre ytsslitage.

Antal besök: 327