ULF E. WIKSTRÖM. Olja på pannå.

4320840. ULF E. WIKSTRÖM. Olja på pannå.

Stads motiv, signerad,
26x34 cm,
40x48 cm.

Mindre ytsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stads motiv, signerad,
26x34 cm,
40x48 cm.

Mindre ytsslitage.

Antal besök: 260