TOALETBORD, målat, 1900-tal.

TOALETBORD, målat, 1900-tal.
4320827. TOALETBORD, målat, 1900-tal.

90x40 cm, höjd 72 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

90x40 cm, höjd 72 cm.

Slitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 189