SEX NICKEDOCKOR, OMKRING 1900.

4320820. SEX NICKEDOCKOR, OMKRING 1900.

Biskvi med polykrom dekor.
Höjd 7, 7, 7, 7, 9 och 9 cm.

Röd herre med lagning, blått par med krackelering/sprickor, turkos dam med fotringsnagg.

Tema

A Collection of Nodding Dolls

Gör en kostnadsfri värdering!

Biskvi med polykrom dekor.
Höjd 7, 7, 7, 7, 9 och 9 cm.

Tema

A Collection of Nodding Dolls

Antal besök: 209