FYRA NICKEDOCKOR, OMKRING 1900.

4320815. FYRA NICKEDOCKOR, OMKRING 1900.

Biskviporslin med polykrom dekor.
Höjd 15, 17, 17 och 18.5 cm.

Ytslitage, alla damer med nagg på halskragen, dam med slev spricka baktill, läsande dam med skada på hatten.

Tema

A Collection of Nodding Dolls

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15, 17, 17 och 18.5 cm.

Tema

A Collection of Nodding Dolls

Antal besök: 120