TECHNICS, skivspelare SL-BD22, 1990-tal.

4320750. TECHNICS, skivspelare SL-BD22, 1990-tal.

43x36x10cm.

Bruksskick, startar och snurra men rem saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

43x36x10cm.

Antal besök: 383