Liten spegel, 1950-tal.

Liten spegel, 1950-tal.
4320729. Liten spegel, 1950-tal.

teak trä och mässing

ca 50 x 43 cm.

tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

teak trä och mässing

ca 50 x 43 cm.

tecken på slitage.

Antal besök: 353