HANDVÄSKA, Sameslöjd, Läder.

HANDVÄSKA, Sameslöjd, Läder.
4320677. HANDVÄSKA, Sameslöjd, Läder.

Tillverkad i svart läder, renhorn och tenntråd.
Till synes osignerad.

Bredd: 25 cm
Höjd: 22,5 cm.

Mindre åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Till synes osignerad.

Bredd: 25 cm
Höjd: 22,5 cm.

Antal besök: 275