TERJE YTHJALL, silkscreen, "Variation över temat fisk", 2st.

4320669. TERJE YTHJALL, silkscreen, "Variation över temat fisk", 2st.

Signerad och numrerade samt daterad 1974
Rammått 45x44cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 45x44cm.

Bruksskick.

Antal besök: 112