OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, signerad Gianni.

4320573. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, signerad Gianni.

Ramens mått ca 49x69 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens mått ca 49x69 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 202