MANUEL FONT DIAZ. ”Saskia-svit”.

4320289. MANUEL FONT DIAZ. ”Saskia-svit”.

Litografi
Signerad, numrerad 11/40, med titeln ”Saskia Suite” och daterad 1982.
66x50 cm.

Riklig rävning. Stödet är gulnat.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi
66x50 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
M02
Antal besök: 164