TVÄTTSERVIS, 2 delar, flintgods, Gefle.

4320173. TVÄTTSERVIS, 2 delar, flintgods, Gefle.

största höjd 28 cm.

kannan med fotnagg, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

största höjd 28 cm.

Antal besök: 207