KARIN PARROW. "Bron".

KARIN PARROW. "Bron".
4319965. KARIN PARROW. "Bron".

Olja på duk, 48 x 54 cm, rammått 53 x 59 cm. Signerad Karin Parrow.

Sedvanligt ytslitage.

Karin Parrow (1900–1984)

Tema

Lilla Kvalitén Juni

Gör en kostnadsfri värdering!

Sedvanligt ytslitage.

Karin Parrow (1900–1984)

Tema

Lilla Kvalitén Juni

Antal besök: 1 085