CARL WILHELMSON. Fiskare, etsning,m signerad.

431984. CARL WILHELMSON. Fiskare, etsning,m signerad.

Daterad 1919, ca 28,5 x 21,5 cm.

Ej examienrad ur ram.

Carl Wilhelmson (1866–1928)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examienrad ur ram.

Carl Wilhelmson (1866–1928)

Antal besök: 1 107